Atrakcje na imprezę firmową

Atrakcje na imprezę firmową

Pomysły na imprezę firmową dostosowujemy tematycznie do każdego zapytania. Możemy przygotować różne pakiety atrakcji, gdzie motywem przewodnim będą: emocje, podróże, rywalizacja, integracja. Atrakcje na imprezę firmową, które najczęściej wykorzystujemy to:

Atrakcje na imprezę integracyjną

Atrakcje na imprezę integracyjną

Na eventy integracyjne przygotowaliśmy specjalny zestaw atrakcji, które umożliwiają zorganizowanie konkursów. Dużą uwagę poświęcamy na to, aby podczas wspólnej zabawy uczestnicy imprezy integracyjnej współpracowali i komunikowali się między sobą. Polecamy takie atrakcje jak:

Atrakcje na piknik

Atrakcje na piknik i festyn

Pomysł na piknik musi ciekawy, tak aby przyciągnąć jak największą liczbę zainteresowanych. Jednocześnie atrakcje na piknik powinny być interesujące zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dlatego na festyny i pikniki polecamy atrakcje takie jak:

Atrakcje eventowe na wynajem

Atrakcje na targi i konferencje

Targi i konferencje to wydarzenia gdzie z atrakcji najczęściej korzysta się w przerwach 15-30 minutowych. Dlatego nasze atrakcje na targi, które przygotowaliśmy, zapewniają dużą przepustowość oraz różnorodność gier. Jednocześnie nasze stanowiska można obrandować logo Klienta. Na targi i konferencje polecamy atrakcje takie jak:

Atrakcje na imprezę retro

Atrakcje na imprezę retro

Retro maszyny zdobywają coraz większe zainteresowanie na imprezach firmowych. Atrakcje retro stwarzają niepowtarzalny klimat i zapewniają uczestnikom dużo różnych możliwości rozrywki – pojedynczo i w parach. Polecamy:

Atrakcje na imprezę motoryzacyjną

Atrakcje na imprezę motoryzacyjną

Organizacja imprez motoryzacyjnych to liczne multimedialne i zręcznościowe atrakcje. Z ich wykorzystaniem możemy przeprowadzić konkursy lub pozostawić je jako otwarte atrakcje na imprezę motoryzacyjną. Polecamy:

Atrakcje na imprezę piłkarską 

Atrakcje na imprezę piłkarską

Organizacja imprez piłkarskich, którą oferujemy, zawiera takie elementy jak: atrakcje zręcznościowe, konkurencja i współzawodnictwo oraz możliwość zorganizowania konkursów i turniejów. Polecamy atrakcje piłkarskie takie jak:

Atrakcje na imprezę świąteczną

Atrakcje na imprezę świąteczną

Zimowe pomysły na event świąteczny dostępne w naszej ofercie są różnorodne i spektakularne. Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij:

Atrakcje na wynajem na urodziny

Atrakcje na imprezę urodzinową

Pomysł atrakcji na urodziny jest dedykowany głównie do dzieci i młodzieży. Ci młodzi Klienci są z reguły bardzo wymagający, więc w grę wchodzą wyłącznie najnowsze atrakcje z najwyższej półki. Atrakcje na urodziny, które polecamy to:

Atrakcje na wesele

Atrakcje na wesele

Wynajmij atrakcje, które porwą tłumy gości do wspólnej zabawy oraz zapewnią ciekawe i niepowtarzalne pamiątki na lata. Wynajmij atrakcje na wesele takie jak: