Gogle VR na wynajem

Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Gogle VR na wynajem to atrakcja eventowa, którą potrafimy dopasować do każdej imprezy. Gogle VR HTC Vive oraz Oculus Rift do wynajęcia umożliwiają nam dobór gier i aplikacji VR odpowiadający każdej tematyce imprezy. Zapytaj nas o indywidualną ofertę gier na gogle VR przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

HTC Vive i Oculus Rift - atrakcje na imprezę firmową

Wirtualne gogle Oculus Rift oraz HTC Vive to najwyższa półka sprzętu do wirtualnej rzeczywistości. Soczewki w HTC Vive i Oculus Rift na imprezę wyświetlają najwyższej jakości obraz – jest to gwarancją realnych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR HTC Vive i Oculus Rift najlepiej nadają się jako rozrywkowe atrakcje na event. Kontrolery dodatkowo włączają ręce do gry, co daje nam jeszcze więcej możliwości rozrywki. Wynajmij gogle VR HTC Vive i Oculus Rift, jeśli szukasz najlepszej atrakcji na event. Obraz z gry na VR wyświetlany jest równocześnie w goglach i na ekranie TV.

Gogle VR wynajem
Samsung Gear VR na wynajem

Gogle VR Samsung Gear - forma promocji firmy

Wirtualna rzeczywistość jaką prezentują gogle VR Samsung Gear jest prosta i przyjemna. Ich ogromną zaletą jest to, że stanowiska VR zajmują mało miejsca. Gogle VR Samsung Gear znajdują zastosowanie najczęściej na targach i konferencjach, gdzie wyświetlamy promocyjny film 360 firmy. Na te gogle 360 zostały wydane również proste gry i doświadczenia VR, które również sprawdzają się idealnie jako umilacz czasu w kolejce do atrakcji głównej, jaką są np. HTC Vive czy Oculus Rift.

Gogle VR na event

Stanowiska VR na wynajem składają się z: gogli HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear, PlayStation VR, telewizora, obrotowego fotela i NASZEJ OBSŁUGI.
Reprezentujący nas ludzie są odpowiednio przeszkoleni zarówno w obsłudze gogli VR jak i podejściu do Klienta. Dokładamy wszelkich starań aby właściwie dostosować sposób rozmowy i zachowania do różnych eventów. Przekłada się to na zadowolenie uczestników i profesjonalizm obsługi imprezy z wirtualną rzeczywistością.
Do przeprowadzenia eventu z goglami VR potrzeba bardzo niewiele. Wystarczy źródło prądu i wolna przestrzeń.