Automaty arcade wynajem

Automaty arcade na wynajem – takie jakie pamiętamy z salonów gier z lat 90-tych. Jeśli poszukujesz retro atrakcji na event, to automaty arcade są warte Twojej uwagi. Nasze automaty arcade do wynajęcia zostały przygotowane specjalnie pod eventy. Są niezawodną i bardzo wciągającą rozrywką, która jest pozycją obowiązkową na każdej imprezie retro (i nie tylko☺).

Retro automaty arcade – najlepszy wybór gier

Automaty arcade na wynajem zapewniają największy wybór gier z lat 90-tych. Posiadamy wszystkie kultowe tytuły takie jak: PAC-MAN, Street Fighter, Metal Slug, Tetris, a także gry mniej kultowe za to równie wciągające – X-Man, Rambo, Spiderman, Simpsons i Dragon Ball Z. Wynajmij nasze automaty arcade retro i ciesz się kultową atrakcją na event.

Automat arcade retro na wynajem - scenografia filmowa i dekoracje Warszawa

Automaty do gier arcade wynajem Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław

Retro automaty do gier arcade można wynająć na event na terenie całej Polski. Obsługujemy każdą lokalizację – Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, a także każdą inną mniejszą miejscowość. Nasze usługi są kompleksowe – wynajmij automaty z grami arcade, a my zrobimy całą resztę – dostarczymy, rozstawimy, obsłużymy, złożymy.