Automaty arcade wynajem

Automaty arcade na wynajem – takie jakie pamiętamy z salonów gier z lat 90-tych. Jeśli poszukujesz retro atrakcji na event, to automaty arcade są warte Twojej uwagi. Nasze automaty arcade do wynajęcia zostały przygotowane specjalnie pod eventy. Są niezawodną i bardzo wciągającą rozrywką, która jest pozycją obowiązkową na każdej imprezie retro (i nie tylko☺).

Retro automaty arcade – najlepszy wybór gier

Automaty arcade na wynajem zapewniają największy wybór gier z lat 90-tych. Posiadamy wszystkie kultowe tytuły takie jak: PAC-MAN, Street Fighter, Metal Slug, Tetris, a także gry mniej kultowe za to równie wciągające – X-Man, Rambo, Spiderman, Simpsons i Dragon Ball Z. Wynajmij nasze automaty arcade retro i ciesz się kultową atrakcją na event.

Automaty do gier arcade wynajem Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław

Retro automaty do gier arcade można wynająć na event na terenie całej Polski. Obsługujemy każdą lokalizację – Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Poznań, Katowice, a także każdą inną mniejszą miejscowość. Nasze usługi są kompleksowe – wynajmij automaty z grami arcade, a my zrobimy całą resztę – dostarczymy, rozstawimy, obsłużymy, złożymy.