Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz wynajem na event – jest to dwuosobowy trenażer refleksu w postaci stołu. Na blacie umieszonych zostało 16 przycisków z lampkami LED – 8 czerwonych i 8 niebieskich. Zadaniem gracza jest jak najszybsze wciskanie zapalających się przycisków na refleksomierzu. Wygrywa osoba, która przyciśnie większą liczbę przycisków w wyznaczonym czasie (do wyboru od 30 do 180 sekund). Gra na refleksomierzu możliwa jest dla dwóch lub jednego gracza.

Refleksomerz na event, imprezę firmową, targi, konferencje

Batak na wynajem to doskonały pomysł na event. Wynajem refleksomierz nadaje się zarówno na imprezy dla dzieci jak i event firmowy czy targi i konferencje. Blat stołu refleksomierza możemy obrandować – przyczepić do niego spersonalizowany nadruk Klienta, wraz z wybraną grafiką i logo firmy. Dzięki temu nasz refleksomierz do wynajęcia możemy dopasować do każdej imprezy tematycznej.

Batak wynajem - tryb rywalizacji

Nasz refleksomierz do wynajęcia, poza standardowym trybem gry, ma też drugą odsłonę. Spodoba się ona tym, którzy lubią rywalizację. Gra przewidziana jest dla dwóch osób. Każdy uczestnik zaczyna grę z zapalonymi 3 guzikami. Gdy gracz A wciśnie jeden przycisk, ten gaśnie na jego polu gry a zapala się jego odpowiednik na polu oponenta. Gra polega na zgaszeniu wszystkich przycisków po swojej stronie.

Trenażer refleksu - batak - wynajem

Gra na refleksomierzu pozytywnie wpływa na umiejętność koncentracji, sprawność ruchową, czas  potrzebny na podjęcie reakcji na bodziec. To również wspaniała zabawa i możliwość sprawdzenia się w tym zakresie. Refleksomierz do wynajęcia dostępny jest na terenie całej Polski – Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk itp. Świadczymy usługę kompleksową – przywozimy, rozstawiamy, obsługujemy.