Konsole retro na event

Wynajmij konsole retro na event i zagraj w najbardziej popularne retro gry na event – Super Mario Bros, Contra, Tank 1990, Tetris, PacMan i inne. Nasze stanowiska z konsolami retro są w pełni autentyczne. Każde z nich wyposażone jest w telewizor kineskopowy, który był nieodłącznym elementem gry na konsolach retro w latach 90. Wynajmij Pegasusa i ciesz się najlepszą rozrywką prosto z przeszłości.

Pegasus, PlayStation 1, Nintendo Classic na wynajem

Konsole retro na eventach zapewniają mnóstwo rozrywki. Dysponujemy bogatą listą 620 różnych gier, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pegasus do wynajęcia gwarantuje najbardziej popularne gry na konsole retro. PlayStation 1 na wynajem również bez problemu znajdzie swoich amatorów. Jeśli szukasz atrakcji retro na event, to konsole retro do wynajęcia są zdecydowanie strzałem w dziesiątkę.

Wynajmij konsole z lat 90 na event

Wynajmując nasze stanowiska z konsolami retro na event otrzymujesz kompleksową usługę. Przywozimy kompletne stanowiska retro, rozkładamy je i obsługujemy przez cały czas trwania imprezy. Konsole retro na wynajem to najlepsza atrakcja na: event, targi, konferencje, piknik, imprezę firmową i integracyjną. Wynajmij konsole oldschool i ciesz się atrakcją z lat 90-tych.