Flipper, pinball do wynajęcia na plan filmowy Warszawa

Flippery i pinball na wynajem

Wynajmij autentyczne flippery i automaty pinball wyprodukowane w latach 70/80/90 w USA. Każdy flipper na event jest w pełni odrestaurowany tak, aby prezentował swoją najwyższą klasę i przyciągał zainteresowanie uczestników imprezy. Każdy nasz pinball na wynajem jest bogato wyposażony w światła i sygnały dźwiękowe, co jeszcze bardziej podkręca dobrą zabawę.

Flippery wynajem na event i imprezę retro

Jeśli szukasz atrakcji retro na imprezę to flippery do wynajęcia są strzałem w dziesiątkę. W latach 90 można było spotkać je w każdym salonie gier, a teraz są rarytasem i rzadkością – szczególnie te zachowane w dobrym stanie lub odrestaurowane. Nasze flippery do wynajęcia na imprezy retro to towar z najwyższej półki.

Pinball i flippery wynajem Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań

Wynajmij nasze atrakcje retro pinball i flippery, a my dostarczymy je do każdego miasta w Polsce. Oferowane przez nas usługi są kompleksowe – dojeżdżamy, rozstawiamy, obsługujemy. Nasi pracownicy zawsze rozmawiają z uczestnikami, odpowiadają na pytania i zachęcają do skorzystania z naszych atrakcji eventowych . Wynajmij flippery i pinball i ciesz się grą na najlepszych retro maszynach.