Symulator Sań Mikołaja VR na wynajem

Symulator sań Mikołaja VR to najlepsza atrakcja na event świąteczny, który nadaje się zarówno dla dorosłych i dzieci. Sanie Mikołaja w połączeniu z goglami VR dają wiele możliwości rozrywki. Możemy wcielić się w rolę Mikołaja i rozdawać prezenty, możemy przeżyć przejażdżkę saniami z Mikołajem lub przejechać się zimowym roller coasterem. Symulator sań Mikołaja VR zadowoli każdego uczestnika eventu.

Sanie Mikołaja do wynajęcia

Nasze sanie Mikołaja do wynajęcia są wykonane z drewna i nadają się do jazdy po śniegu – dzięki temu osiągnęliśmy maksimum autentyczności. Sanie zostały ozdobione w klimacie świątecznym, więc są również doskonałą częścią wystroju na evencie. W połączeniu z goglami VR otrzymujemy symulator sań Mikołaja na wynajem – jest to atrakcja, która daje wiele możliwości zabawy, a także świetnie wygląda na zdjęciach.

Symulator sań Mikołaja na wynajem

Sanie Mikołaja – wynajem na event

Nasze sanie Mikołaja na wynajem oraz symulator sań Mikołaja VR dostarczamy na terenie całej Polski. Obsługujemy takie miasta jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, a także wszystkie mniejsze miejscowości. Wynajmij sanie Mikołaja jako ozdobę na event lub wynajmij symulator sań Mikołaja VR jako niepowtarzalną atrakcję na imprezę firmową.