Symulator roller coaster VR na wynajem

Nasz symulator kolejki górskiej do wynajęcia to specjalny fotel, który reaguje na to, co aktualnie dzieje się w grze. W odpowiednich momentach gry lub animacji nasz symulator roller coaster VR na wynajem potęguje doznania poprzez drgania. W połączeniu z goglami VR na wynajem, w których wyświetlana jest jazda kolejką górską, jest to atrakcja na event dla najodważniejszych.

Symulator kolejki górskiej do wynajęcia

Symulator roller coaster na wynajem zadowoli każdego miłośnika mocnych wrażeń. Gogle VR w pełni przenoszą nas do wirtualnego świata i wszystko co nas otacza, działa na nas tak jak w „realu“. Jazda kolejką górską, diabelski młyn i slingshot – to wszystko będzie jeszcze bardziej realne i emocjonujące dzięki naszemu symulatorowi roller coaster VR do wynajęcia.

Symulator roller coaster wynajem na event

Wynajmij nasz symulator roller coaster na terenie całej Polski – Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź. Nasze usługi są w pełni kompleksowe. Wynajmij symulator kolejki górskiej, a my zrobimy całą resztę – od rozstawienia stanowiska, brandingu, poprzez mistrzowską obsługę na imprezie.