Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach na wynajem

Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie 3 DOF do wynajęcia na event porusza się wraz z siedzącym na nim uczestnikiem. Symulator rajdowy VR na wynajem obraca się, przechyla, trzęsie i drga, tym samym oddając realne przeciążenia występujące podczas wyścigów samochodowych. Dodatkowo gogle do wirtualnej rzeczywistości, które są nieodłącznym elementem symulatora rajdowego VR na wynajem potęgują doznania związane z każdym przechyleniem i obrotem symulatora. Takie połączenie sprawia, że przeciążenia podczas wyścigów czuć w całym ciele. Nasz symulator rajdowy VR na imprezę umożliwia zorganizowanie zawodów. Możemy też obrandować symulator F1 Twoim logo.

Symulator rajdowy VR (statyczny) na event

Symulator samochodowy VR w wersji statycznej to nasz podstawowy symulator rajdowy na wynajem. Jest to stabilna konstrukcja, na której został osadzony rajdowy fotel kubełkowy oraz kierownica z pedałami. Symulator rajdowy VR daje nam możliwość kierowania najszybszymi i najdroższymi samochodami świata – dla wielu jest to życiowe marzenie. Symulator rajdowy na event to pomysł zarówno na imprezę firmową, targi, konferencje, gale, piknik, a także na urodziny.

Ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF na wynajem

Symulator wyścigowy na ruchomej platformie 3DOF

Wynajem symulatora samochodowego VR to świetny sposób na zorganizowanie zawodów, konkurencji i współpracy na imprezę integracyjną. Do każdego symulatora rajdowego na wynajem możemy dołączyć cyfrową tablicę wyników wraz z logo Klienta. Jest to świetny sposób na zaangażowanie uczestników imprezy do wspólnej zabawy. Delikatne współzawodnictwo zawsze doskonale w tym pomaga. Uczestników możemy podzielić na grupy i zachęcić do wspólnego zdobywania wyników lub ustalić, że każdy tworzy jednoosobową drużynę. Wynajmij symulator rajdowy VR i zorganizuj zawody na imprezie firmowej.

Symulator samochodowy wynajem na event

Symulator rajdowy VR ruchomy (na podnośnikach) ma wiele zastosowań. Może służyć jako symulator wyścigowy, symulator F1, symulator WRC, symulator bolidu i inne. Każda odsłona symulatora rajdowego VR 3DOF na wynajem zapewnia nieco inne wrażenia z jazdy, emocje i przeciążenia. Wynajmij symulator na ruchomej platformie 3DOF na każdy event motoryzacyjny, imprezę firmową, targi, konferencję, piknik, gale, urodziny i nie tylko. Wynajmij symulator rajdowy VR 3DOF na terenie całej Polski – Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice.