Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach na wynajem

Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie 3 DOF do wynajęcia na event porusza się wraz z siedzącym na nim uczestnikiem. Symulator rajdowy VR na wynajem obraca się, przechyla, trzęsie i drga, tym samym oddając realne przeciążenia występujące podczas wyścigów samochodowych. Dodatkowo gogle do wirtualnej rzeczywistości, które są nieodłącznym elementem symulatora rajdowego VR na wynajem potęgują doznania związane z każdym przechyleniem i obrotem symulatora. Takie połączenie sprawia, że przeciążenia podczas wyścigów czuć w całym ciele. Nasz symulator rajdowy VR na imprezę umożliwia zorganizowanie zawodów. Możemy też obrandować symulator F1 Twoim logo.

Symulator rajdowy VR (statyczny) na event

Symulator samochodowy VR w wersji statycznej to nasz podstawowy symulator rajdowy na wynajem. Jest to stabilna konstrukcja, na której został osadzony rajdowy fotel kubełkowy oraz kierownica z pedałami. Symulator rajdowy VR daje nam możliwość kierowania najszybszymi i najdroższymi samochodami świata – dla wielu jest to życiowe marzenie. Symulator rajdowy na event to pomysł zarówno na imprezę firmową, targi, konferencje, gale, piknik, a także na urodziny.

Ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF na wynajem
Symulator rajdowy VR 3dof wynajem

Symulator wyścigowy na ruchomej platformie 3DOF

Wynajem symulatora samochodowego VR to świetny sposób na zorganizowanie zawodów, konkurencji i współpracy na imprezę integracyjną. Do każdego symulatora rajdowego na wynajem możemy dołączyć cyfrową tablicę wyników wraz z logo Klienta. Jest to świetny sposób na zaangażowanie uczestników imprezy do wspólnej zabawy. Delikatne współzawodnictwo zawsze doskonale w tym pomaga. Uczestników możemy podzielić na grupy i zachęcić do wspólnego zdobywania wyników lub ustalić, że każdy tworzy jednoosobową drużynę. Wynajmij symulator rajdowy VR i zorganizuj zawody na imprezie firmowej.

Symulator samochodowy wynajem na event

Symulator rajdowy VR ruchomy (na podnośnikach) ma wiele zastosowań. Może służyć jako symulator wyścigowy, symulator F1, symulator WRC, symulator bolidu i inne. Każda odsłona symulatora rajdowego VR 3DOF na wynajem zapewnia nieco inne wrażenia z jazdy, emocje i przeciążenia. Wynajmij symulator na ruchomej platformie 3DOF na każdy event motoryzacyjny, imprezę firmową, targi, konferencję, piknik, gale, urodziny i nie tylko. Wynajmij symulator rajdowy VR 3DOF na terenie całej Polski – Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice.