Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy do wynajęcia na event to spektakularna konstrukcja, która gwarantuje najbardziej realistyczne odczucia prowadzenia wyścigowego auta – drgania, przeciążenia, przechylenia, a nawet szarpanie podczas zakrętów, hamowania czy przyspieszania. Kubełkowy, profesjonalny fotel ze sportową kierownicą i pedałami zamontowany jest na specjalnie skonstruowanych hydraulicznych podnośnikach, a cała konstrukcja osadzona jest na obrotowej platformie 3600 . Kierowca obserwuje trasę na 55 calowym zakrzywionym ekranie TV umieszczonym przed fotelem.

Symulator wyścigowy 4DOF Motion Sim 3D na event wynajem

Symulator wyścigowy 4DOF Motion Sim 3D do wynajęcia na imprezę to gwarancja niezapomnianych emocji. Uczestnicy mogą spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanych wyścigach i konkursach, zadbamy o atmosferę doskonałej zabawy z nutką rywalizacji i ogromną dawką adrenaliny. Podczas zawodów wyniki poszczególnych graczy, którzy korzystali z naszego symulatora rajdowego, wyświetlane są na elektronicznej tablicy wyników.

Symulator rajdowy wynajem na imprezę, event, piknik, targi, urodziny

Od lat zajmujemy się obsługą i wynajmem atrakcji na eventy, dlatego gwarantujemy, że symulator rajdowy na wynajem przyciągnie uwagę i stanie się spektakularnym atutem Państwa imprezy. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej maszyny. Symulator wyścigowy do wynajęcia na imprezę przyciąga wszystkie spojrzenia i gwarantuje ogromną dawkę emocji i adrenaliny.

Symulator wyścigowy wynajem Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk

Symulator rajdowy 4DOF Motion na wynajem to jedyny taki sprzęt w Polsce. Nasz zespół jest profesjonalnie przygotowany do jego obsługi tak, aby jak najlepiej przekazać Państwu pełnię jego możliwości. Poprowadzimy konkursy, integrację i rywalizację. Naszą przewagą, oprócz najwyższej jakości sprzętu, jest indywidualne podejście do Klienta i rzetelne przygotowanie, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom.