Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu VR 3DOF na wynajem

Wynajmij symulator lotu VR 3DOF na swój event i imprezę. Symulator lotu 3DOF na event to maszyna, która porusza się, obraca, trzęsie i przechyla wraz z siedzącą na niej osobą. Ruch symulatora lotu VR sprawia, że wrażenia z lotu F16 są bardzo realne. Dodatkowo gogle VR na wynajem sprawiają, że każdy ruch i przechylenie będziemy czuć w całym ciele w postaci przeciążeń i “motylków w brzuchu”. Symulator lotu VR zapewnia bardzo realne i ekscytujące doznania z lotu. Symulator lotu 3DOF w połączeniu z wirtualną rzeczywistością sprawiają, że jest to zdecydowanie najciekawsza i najbardziej zbliżona do rzeczywistości maszyna symulująca loty na wynajem.

Symulator lotu VR (statyczny) do wynajęcia

Wynajmij statyczny symulator lotu VR na każdy event, konferencję, targi, gale, piknik, imprezę firmową i urodziny. Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia to stabilna konstrukcja, na której osadzony jest kubełkowy fotel z pasami, wolant i przepustnica, umożliwiające sterowanie samolotów. Gogle VR, które są nieodłączną częścią symulatora lotu, dają nam niecodzienną możliwość przeniesienia się do środka kabiny pilota największych, najszybszych i najdroższych maszyn latających. Podczas każdego ruchu maszyny w grze będziemy czuć przeciążenia w całym ciele – tak działa VR.

Symulator lotu VR 3DOF na podnośnikach na imprezę

Wynajmij symulator lotu VR 3 DOF osadzony na podnośnikach lub symulator lotu VR statyczny i zasiądź za sterami najszybszych i najdroższych samolotów. Do dyspozycji dajemy Ci: symulator lotu F16, symulator lotu statkiem kosmicznym, symulator lotu samolotem pasażerskim, symulator lotu cessną, symulator lotu szybowcem i wiele innych. Wynajmij go na swoją imprezę i ciesz się niesamowitymi doznaniami i najlepszą atrakcją na event.

Symulator latania VR F16 - ruchomy symulator lotu

Symulator latania w wirtualnej rzeczywistości dostępny jest na terenie całej Polski. Wynajmij symulator lotu VR F16, a my dostarczymy go do takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Kraków, Gdańsk i inne. Nasza usługa jest w pełni kompleksowa i obejmuje: dojazd, montaż, demontaż, obsługę podczas imprezy, gry i aplikacje. Wynajmij symulator lotu VR i zasiądź za sterami myśliwca F16.