Guitar Hero wynajem na event

Wynajmij stanowiska z konsolą PlayStation 4 i grą Guitar Hero, która jest kultowym tytułem dla tego rodzaju gier. Do rąk otrzymasz specjalną gitarę, która jest jednocześnie kontrolerem w grze. Rozgrywka polega na wciskaniu odpowiedniej kombinacji klawiszy na gitarze Guitar Hero, tak aby odpowiadała ona kombinacji wyświetlanej na ekranie telewizora. Stanowiska Guitar Hero na imprezę zagwarantują dużo dobrej zabawy i muzyki na Twojej imprezie.

Rock Band wynajem na imprezę

Stanowiska Xbox Rock Band do wynajęcia na event dają uczestnikom eventu możliwość gry w jednym zespole (nawet do czterech osób). Standardowy zespół składa się z wokalisty (karaoke), dwóch gitarzystów oraz perkusisty. Cała grupa współpracując daje występ sceniczny dla publiczności w grze i tej zebranej na Twojej imprezie. Wynajmij stanowiska Xbox Rock Band i zaangażuj wiele osób do wspólnej zabawy.

Xbox DJ Hero wynajem na event

Stanowiska Xbox DJ Hero do wynajęcia na imprezy firmowe, gale, konferencje, targi, piknik, urodziny i każdy event. Stanowisko DJ Hero umożliwia uczestnikom wydarzenia poczuć się jak prawdziwy DJ, które występuje przed wielomilionową publiką. Znane utwory połączone z prostym sposobem rozgrywki to przepis na udaną atrakcję eventową. Wynajmij stanowiska muzyczne na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Gdańsk i inne.