Siłomierz BOXER na event

Wynajem automatu siłowego boxer to doskonały pomysł atrakcji na imprezę plenerową, piknik a także na targi, konferencje czy imprezę firmową. Siłomierz boxer do wynajęcia mierzy moc z jaką użytkownik uderza w specjalną gruszkę. Wynik wyświetlany jest w formie cyfrowej na wyświetlaczu LED z przodu maszyny. Siłomierz bokser to maszyna, która wciągnie uczestników do gry – szczególnie tych, którzy lubią rywalizację.

Automat siłowy BOXER - wynajem

Siłomierz boxer świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach poświęconych tematyce sportowej. Wynajem tego automatu rozrywkowego wpisuje się w model imprezy nastawionej na aktywność uczestników. Nasza obsługa może zorganizować konkurs na najsilniejszego pięściarza podczas eventu. To dodatkowo zachęci uczestników do skorzystania z tej atrakcji.

Siłomierz BOKSER do wynajęcia

Automat siłowy bokser do wynajęcia dostępny jest na terenie całej Polski. Obsługujemy między innymi takie miasta jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańs, Gdynia, Sopot. Wynajem automatu co mierzenia siły uderzeń bokserskich realizujemy jako usługa kompleksowa – przywozimy, rozstawiamy, obsługujemy.