Wynajem gier komputerowych z lat 90

Większość z nas zna tytuły gier komputerowych z lat 90-tych takich jak: Quake 2, Worms, Heroes III Carmageddon, Deluxe Ski Jumping czy Counter-Strike. Tematyka retro i lat 90-tych przeżywa swoją drugą młodość na rynku atrakcji eventowych. Dlatego w naszej ofercie znalazły się gry na komputer z lat 90-tych do wynajęcia na imprezy firmowe, eventy, urodziny, targi, konferencje, pikniki. Wynajmij gry komputerowe retro i baw się “jak za młodu”

Stanowiska PC z grami retro

Gry z lat 90-tych były proste i wciągające. To było zupełnie coś innego niż teraz. Liczyła się nie grafika, a klimat i wciągająca fabuła. Gry komputerowe retro są jedyne w swoim rodzaju i dlatego świetnie nadają się jako atrakcja na imprezy i eventy. Nasze stanowiska komputerowe z grami retro składają się z komputera, odpowiedniego monitora, klawiatury, myszki i fotela gamingowego – czyli z wszystkiego czego potrzeba do wygodnej przygody na komputerach z grami z lat 90-tych.

Gry z lat 90 - wynajem

Komputerowe gry z dawnych lat wynajmujemy jako usługa kompleksowa – przyjeżdżamy na miejsce, rozstawiamy stanowiska i obsługujemy je. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski – Kraków, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław, Katowice, Warszawa i inne. Wynajmij atrakcje retro i stwórz strefę niezapomnianych emocji na swoim wydarzeniu.