Symulator lotu VR na wynajem

Symulator lotu VR do wynajęcia powstał by wznieść nas na zupełnie nowy poziom rozrywki. Lotnia VR na wynajem wykorzystuje gogle VR (HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR) i specjalnie skonstruowaną platformę, unoszącą uczestnika około metra nad ziemią. Konstrukcja lotni VR jest czuła na każdy nasz ruch – przechyla się wraz z nami, tym samym potęgując doznania. Gry na symulator lotu VR na wynajem są sterowane ruchami głowy. Mając na sobie gogle VR odczuwamy realne wrażenie unoszenia się i przeniesienia w bezkresny świat wirtualnej rzeczywistości.

Lotnia z goglami VR Oculus Rift lub HTC Vive wynajem na event

Lotnia VR do wynajęcia powstała, ponieważ chcieliśmy dostarczać jeszcze bardziej realne doznania w rzeczywistym świecie, przenosząc do wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR HTC Vive i Oculus Rift na wynajem, które łączymy z symulatorem lotu spełniają marzenia z dzieciństwa – kto z nas nie chciał kiedykolwiek wzbić się w przestworza? Nasz symulator lotni VR na event to najwyższy stopień rozrywki. Wynajmij symulator latania VR na swój event.

Symulator lotu VR na imprezę, na targi, na konferencję, na piknik, na urodziny wynajem

Symulator lotu VR z goglami Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia ma za zadanie maksymalnie zwiększyć doznania Uczestników. Nad wszystkim zawsze czuwa nasz zespół, specjalnie przeszkolony do pracy z symulatorem w taki sposób, by zapewnić jak najwięcej radości i zabawy przy zachowaniu bezpieczeństwa i świetnej atmosfery. Stawiamy ogromny nacisk na kontakt z uczestnikami imprezy – zachęcamy, polecamy, rozmawiamy.

Lotnia VR wynajem Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto

Do każdego zapytania jakie otrzymujemy podchodzimy indywidualnie. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu nasza praca sprawia nam jeszcze więcej przyjemności. Nasza Lotnia VR do wynajęcia może przylecieć w każde wskazane miejsce! W razie potrzeby możemy wykonać branding naszego symulatora lotu w wirtualnej rzeczywistości.

Symulator latania gogle vr 2