Automat do chwytania gadżetów

Łapa szczęścia na wynajem

Automat łapa szczęścia to urządzenie, które zagwarantuje gościom wydarzenia wiele radości. Korzystać z atrakcji mogą wszyscy, zarówno dorośli jak i dzieci. Rozgrywka polega na próbie uchwycenia przez gracza gadżetu znajdującego się wewnątrz maszyny. Sposób użytkowania automatu jest niezwykle prosty: za pomocą joysticka sterujemy metalową łapką. W momencie kiedy znajdzie się ona nad upatrzoną przez gracza nagrodą opuszczamy łapkę w dół, tak aby złapała przedmiot. Atrakcja przyciąga uwagę gości wydarzenia oraz gwarantuje niezapomniane emocje związane z rozgrywką.

Łapa szczęścia wynajem na targi

Łapa szczęścia to automat, który świetnie sprawdzi się na zarówno na plenerowych imprezach dla dzieci, takich jak: pikniki czy festyny, ale i również na wydarzeniach firmowych czy też targach lub konferencjach. Maszyna daje duże możliwości dostosowania nagród do upodobań uczestników. Mogą to być zarówno maskotki, jak i vouchery, próbki kosmetyków czy upominki z logo firmy, np. pendrive. Nagrody umieszczane są bezpośrednio w maszynie lub półtransparentnych kapsułach dołączanych do maszyny. Niewątpliwą zaletą jest możliwość brandingu urządzenia zgodnie z wizją Klienta.

Łapacz maskotek wynajem
Łapa szczęścia wynajem

Atrakcja zręcznościowa łapa szczęścia na Twój event

Planując wydarzenie każdy z nas stara się jak najbardziej zachwycić swoich gości nietypową atrakcją. Maszyna vendingowa łapa szczęścia z pewnością jest właśnie taką atrakcją eventową. Jeśli planujesz zorganizować wydarzenie, które zapadnie Twoim gościom na długo w pamięci, skontaktuj się z nami. Nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju: Warszawa, Poznań, Toruń, Łódź, Katowice, Gdynia. Zajmujemy się kompleksową realizacją wydarzenia: dojeżdżamy na miejsce eventu, dokonujemy montażu strefy, a podczas wydarzenia obsługujemy ją.