Konsole Xbox Kinect do wynajęcia

Konsole Xbox 360 Kinect to strzał w dziesiątkę jeśli potrzebujesz sprawdzonej i niezawodnej atrakcji na event. Wynajmij konsole Xbox Kinect, jeśli szukasz atrakcji, która rozrusza uczestników eventu. Ciało jest kontrolerem w grze, a my ruchami rąk, nóg, głowy sterujemy postacią w grze. Konsole Xbox Kinect na wynajem wyposażone są w specjalną kamerę Kinect, która śledzi każdy nasz ruch i przenosi go do gry.

Gry na konsole Xbox Kinect

Wynajmij konsolę Xbox Kinect na imprezę firmową i zapewnij wszystkim trochę ruchu połączonego z dobrą rozrywką. Możliwości gry jest wiele. Do dyspozycji mamy takie dyscypliny jak: piłka nożna, tenis, siatkówka, golf, kręgle, rzutki, boks, wyścigi, a także gry przygodowe i zręcznościowe. Konsole Xbox Kinect do wynajęcia na event umożliwiają nam zorganizowanie konkursów lub po prostu grę dla rozrywki uczestników imprezy.

Konsola Xbox Kinect wynajem

Wypożycz konsole Xbox Kinect na event

Nasza wypożyczalnia konsol Xbox Kinect zapewnia kompleksowe usługi na eventy, konferencje, targi, imprezy firmowe, piknik, gale, festyny, urodziny i inne. Obsługą imprezy zajmujemy się od początku do końca (montaż / demontaż, wynajem kompletnych stanowisk, obsługa). Konsole Xbox Kinect dostarczamy na terenie całej Polski – Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Konsole Xbox Kinect to świetna atrakcja na każdy event.