Konsole wynajem na imprezę integracyjną

Konsole PlayStation 4 do wynajęcia

Wynajmij konsolę PS4, jeśli szukasz sprawdzonej i niezawodnej atrakcji na event. Wynajmij konsolę PS4, jeśli szukasz atrakcji, która przez cały czas trwania imprezy będzie cieszyła się zainteresowaniem uczestników. Konsole PS4 na wynajem to gotowe i kompletne stanowiska, które przywozimy, rozstawiamy i obsługujemy na eventach. W ich skład wchodzi: konsola PS4 na event, TV wraz ze stojakiem, pufy do siedzenia. Stanowiska z konsolami na event możemy obrandować logo Twojej firmy.

Gry na konsole PlayStation 4 Pro

Wynajmij konsolę PS4 na imprezę firmową i zapewnij wszystkim dobrą rozrywkę. Możliwości gry jest wiele. Najczęściej i najchętniej gramy w piłkę nożną (Fifa), bijatyki (Mortal Kombat) oraz przygodówki i strzelanki i wyścigi (Gran Turismo). Konsole PlayStation 4 do wynajęcia na event umożliwiają nam zorganizowanie konkursów lub po prostu grę dla rozrywki i integracji uczestników imprezy.

Konsole na wynajem do domu

Wypożycz konsole PS4 na event

Nasza wypożyczalnia konsol PlayStation 4 zapewnia kompleksowe usługi na imprezy firmowe, targi, konferencje, gale, pikniki, urodziny, festyny i inne. Realizacją zajmujemy się od początku do końca (montaż, demontaż, wynajem kompletnych stanowisk, obsługa). Wynajmij konsolę PS4 na terenie całej Polski – Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Gdańsk. Konsole PlayStation 4 to doskonały pomysł na atrakcję na każdy event.