Konsola Nintendo Switch wynajem

Nintendo Switch do wynajęcia

Stanowisko eventowe z konsolą Nintendo Switch to szeroki wachlarz możliwości jeśli chodzi o atrakcję na tym stanowisku. Ta atrakcja eventowa doskonale wpasuje się na eventy piknikowe, festyny, imprezy dla dzieci. Konosola Nintendo Switch doskonale sprawdzi się również na imprezach firmowych czy integracyjnych. Szeroki wachlarz możliwości pozwala dopasować konsolę do tematyki wydarzenia. Sportowe gry ruchowe, tradycyjne gry na kontroler, wyścigi samochodowe – wybierz najlepiej dopasowany do Twojego wydarzenia wariant konsoli Nintendo Switch wynajem.

Gameboy na wynajem

Konsola Nintendo Switch może być wykorzystana jako klasyczny gameboy i stanowić idealną atrakcję na strefie chilloutu. Gra jest bardzo niezwykle prosta. Postaciami w grze sterujemy za pomocą bocznych przycisków na konsoli. Rozgrywka wyświetlana jest na ekranie gemaboya, który znajduje się pomiędzy bocznymi panelami sterującymi.

Konsola Nintendo Switch

Konsola Nintendo Switch wynajem na imprezę

Kolejną funkcjonalności Nintendo Switch jest wykorzystanie jej jako typowej konsoli. Boczne panele sterowania łączymy ze sobą w jeden pad, ekran wkładamy do specjalnej stacji dokującej i tym oto sposobem powstaje nam stanowisko z konsolą i padem zewnętrznym. Gra wyświetla nam się na ekranie telewizora, który jest połączony ze stacją dokującą.

Gra ruchowa Nintendo Switch na imprezę

Chcesz rozruszać swoich gości? Zaprezentuj im grę ruchową na konsoli Nintendo Switch. Uczestnicy mogą postrzelać do celów przy użyciu pistoletów, zagrać w tenisa, golfa czy prowadzić samochód. Wszelkiego rodzaju gry ruchowe cieszą się dużą popularnością podczas eventów i angażują w rozgrywkę szeroką rzeszę uczestników.

gry ruchowe wynajem

Tor samochodowy Nintendo Switch do wynajęcia

Takiej atrakcji na pewno dawno nie widzieliście- tor samochodowy z przeszkodami sterowany kontrolerami Nintendo. Równolegle na ekranie telewizora będzie wyświetlany tor gry wraz z nałożoną grafiką i postacią kierującą samochodzikiem. Gwarantujemy, że tego typu atrakcja na event spodoba się jednemu uczestnikowi wydarzenia.

Multifunkcyjna konsola Nintendo Switch na wynajem

Bogaty wachlarz możliwości jakie daje nam konsola Nintendo Switch gwarantuje, że sprawdzi się ona doskonale na różnego typu imprezach i wydarzeniach: od urodzin, po imprezy integracyjne czy targi i konferencję. Wybierając naszą firmę wybieracie rzetelne i kompleksowe wykonanej usługi. Dojeżdżamy na miejsce imprezy, montujemy sprzęt, podczas trwania wydarzenia zajmujemy się obsługą stanowiska, a po zakończonym wydarzeniu dokonujemy demontażu. Nasze atrakcje możecie wynająć na event w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Białystok, Gdańsk.

konsola do wynajęcia