Piramida holograficzna wynajem

Wynajem hologramu w kształcie piramidy o szerokości 50 cm to niezwykle atrakcyjna atrakcja na event, która bardzo dobrze przykuwa uwagę. Często wykorzystywana jest na pokazach nowych produktów, imprezach targowych czy też do prezentacji logotypu np. podczas konferencji. Animacje holograficzne wyświetlane są w rozdzielczości FullHD, dzięki czemu oglądany obraz jest bardzo wysokiej jakości. Wynajem hologramu na event to bardzo dobry sposób na atrakcyjne stoisko eksponujące nowoczesność i innowacyjność firmy.

Hologram XL do wynajęcia

Hologram na wynajem w formie piramidy umożliwia oglądanie animacji z trzech stron. Jest to jedno z większych urządzeń na rynku, którego szerokość podstawy ma ponad 100 cm. Prezentacja hologramu przy użyciu piramidy holograficznej XL bardzo dobrze przyciąga uwagę na wszelkiego rodzaju imprezach, targach czy wystawach. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby wyświetlany hologram był dobrze widoczny nawet w jasnych pomieszczeniach. Możliwe jest również wstawienie do wnętrza piramidy reklamowanego produktu, na którym zostanie wykonana animacja holograficzna. Uzyskuje się wówczas bardzo ciekawy efekt łączący rzeczywisty przedmiot z wirtualnym obrazem.

Projektor holograficzny Rotor 3D

Ciekawe i stosunkowo nieduże urządzenie do projekcji holograficznych. Holo Rotor na wynajem wykorzystywany jest np. w witrynach sklepowych lub na stoiskach targowych w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Urządzenie umożliwia wyświetlanie obrazów holograficznych o wymiarach ok. 50 cm. Rotacyjny projektor holograficzny jest popularny nie tylko ze względu na mobilność i kompaktowe rozmiary, ale również ze względu na innowacyjny sposób reklamowania firmy czy prezentacji produktu. Rotor 3D na wynajem zbudowany jest ze śmigieł wyposażonych w odpowiednio zsynchronizowane diody LED, które w wyniku obrotu wyświetlają wysokiej jakości obraz holograficzny.