Gifbudka wynajem na event

Gifbudka na wynajem to ciekawy pomysł na atrakcje eventowe. Gify, czyli animacje stworzone ze zdjęć, to hit Internetu i komunikatorów. Gifbudka do wynajęcia wykonuje grafiki właśnie w ten sposób. GIFy przedstawiają znacznie więcej niż tradycyjne zdjęcia, przenosząc nas w nowy wymiar fotografii. Tak przygotowanego GIFa możemy błyskawicznie wysłać poprzez e-mail lub wysłać go bezpośrednio na wybrany telefon w formie wiadomości MMS, nie tracąc jakości!

Gifbudka - wynajem na targi – marketing na miarę XXI wieku

Gifbudka do wynajęcia to nie tylko okazja do świetnej zabawy i zrobienia indywidualnej pamiątki, ale także nowoczesne narzędzie marketingowe. Nasza Gifbudka na wynajem doskonale sprawdzi się na targach czy imprezie firmowej – obrandujemy ją logiem Państwa firmy, które znajdzie się także na gotowym GIFie. Żeby jak najbardziej urozmaicić zabawę przygotowaliśmy mnóstwo zabawnych gadżetów: peruki, okulary i przebrania, tabliczki z napisami.

Gifbudka na wynajem na imprezy, targi, konferencje

Gifbudka wynajem na targi, imprezę firmową, wesele, piknik

Gifbudka na wynajem to alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. Przyciąga tłumy chętnych na każdej imprezie. O sprawne działanie gifbudki i doskonałą zabawę uczestników zadba nasz doświadczony animator, który przez całą imprezę będzie służył pomocą, podrzucał pomysły i zachęcał do udziału w nowoczesnej sesji. Od lat zajmujemy się obsługą eventów i wiemy, jak ważny jest odpowiedni człowiek, który porwie tłumy do wspólnej zabawy.

Gifbudka wynajem Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk

Gifbudkę na wynajem dostarczymy na imprezę w każdym zakątku kraju. Do każdego Klienta i do każdego eventu podchodzimy indywidualnie. Możemy doradzić, jaka atrakcja będzie najlepsza na daną imprezę. Wynajmij gifbudkę na event i ciesz się zabawą w nowym wymiarze fotografii.