Fotobudka na event

Fotobudka na wynajem to nieprzemijający hit ostatnich lat. Fotobudka do wynajęcia zapewnia mnóstwo frajdy, wystarczy chwila i zabawa będzie uwieczniona na lata. Zabawne gadżety, śmieszne miny i po 15 sekundach mamy w rękach wspaniałą pamiątkę. Jeżeli w ferworze zabawy wersja papierowa zaginie, nie ma czym się martwić – po skończonej imprezie wszystkie zdjęcia przekazujemy na pendrivie oraz wrzucamy do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem. Zaletą naszej fotobudki na wynajem jest możliwość personalizacji – możemy umieścić logo firmy bądź każdą inną wybraną grafikę na gotowych zdjęciach. Jeżeli to nie wystarczy, wykonamy branding całej fotobudki.

Fotobudka na wesele wynajem

Fotobudka na wynajem jest atrakcją, która przyciąga całe rzesze chętnych, szczególnie na takich eventach jak wesele, urodziny czy impreza firmowa. Dbamy aby sesje przebiegały sprawnie i w świetnej atmosferze, zapewniając uczestnikom dodatkowe wspomnienia. Dopasujemy fotobudkę do konkretnej wizji Klienta, upewnimy się, że pasuje do motywu przewodniego imprezy, a śmieszne gadżety dopełnią zabawy.

Fotobudka na wesele, na imprezę firmową, na piknik, na urodziny

Fotobudka do wynajęcia to trafiony pomysł na każdą imprezę. Na każdy event fotobudka obsługiwana jest przez profesjonalnego animatora, który zadba o atmosferę, pomoże w doborze przebrań i gadżetów do sesji i będzie doskonale bawił się razem z uczestnikami. Dobry kontakt podczas realizacji i rozmowa z uczestnikami to podstawa udanej współpracy. Dodatkowo każda osoba jest przeszkolona z technicznych aspektów działania fotobudki, tak aby zapewnić niczym nie przerwaną dobrą zabawę.

Fotobudka wynajem Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk

Możemy dostarczyć naszą fotobudkę do każdego miasta w Polsce. Zdjęcia są wspaniałą pamiątką z każdej imprezy, mogą być pięknym elementem w weselnej księdze gości, pamiątką z wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego czy ozdobą na tablicy w biurze po firmowej integracji. Fotobudka na wynajem to doskonała atrakcja na każdy event.