Fotobudka 3D wynajem

Dmuchana śnieżna kula - wynajem

Fotobudka 3D to absolutna nowość na polskim rynku. Atrakcja ta pozwala na wykonanie zdjęć z efektem zamrożenia, niczym jak w Martixie. Instalacja składa się z kilkunastu aparatów, które w tym samym momencie wykonują zdjęcie, dzięki czemu przybrana przez nas poza może być wyświetlana w wielu perspektyw. Następnie, przy pomocy specjalnego oprogramowania renderujemy te zdjęcia w GIF, który po kilku chwilach goście wydarzenia otrzymają np. na maila. Fotobudka 3D wynajem to z całą pewnością atrakcja, która zachwyci gości Twojego wydarzenia.

Fotobudka Bullet Time

Fotobudka Bullet Time sprawdzi się idealnie na imprezach promujących jakąś markę, targach, ale również na imprezach firmowych czy integracyjnych. Dzięki tej atrakcji Twój event z pewnością wyróżni się na tle innych i zapadnie na długo w pamięci gości. Aby uatrakcyjnić stanowisko możemy przygotować dla Klienta odpowiednio spersonalizowane tło, zadbać o odpowiednie gadżety do zdjęć, tak aby GIF wyglądał jeszcze bardziej spektakularnie.

Fotobudka na event
Fotobudka Bullet time na event

Personalizacja dmuchanej śnieżnej kuli

Wewnątrz dmuchanej kuli bubble tent znajduje się tło. Jest to element, który możemy spersonalizować. Możemy wydrukować na nim dowolną grafikę i umieścić logo Klienta oraz. Rekwizyty znajdujące się wewnątrz kuli też mogą nawiązywać do charakteru działalności Klienta lub do motywu przewodniego imprezy. Wynajem dmuchanej kuli śnieżnej realizujemy jako kompleksowa usługa – przyjeżdżamy, rozstawiamy, obsługujemy.