Fotobudka 360 na wynajem

Fotobudka 360 wynajem na event

Fotobudki to w ostatnim czasie nieodzowny element imprez. Jeśli chcesz, aby Twoją imprezę zapamiętali i widzieli wszyscy to koniecznie musi pojawić się na niej fotobudka 360 na wynajem. Gwarantujemy, że będzie to absolutny hit wydarzenia. Dostarcza wspaniałej zabawy oraz cudownej pamiątki z eventu. Uczestnicy wydarzenia w kilka chwil otrzymają gotowy materiał, który będą mogli opublikować na swoich kanałach social mediach. Fotobudka wynajem to zatem doskonała okazja do promocji swojej marki. Pozwól, by wszyscy zobaczyli Twoje wydarzenie!

Fotobudka Spinner do wynajęcia na imprezę firmową

Fotobudka Spinner to atrakcja, która z pewnością przyciągnie miłośników dobrej zabawy. Wskocz na platformę solo lub z grupą znajomych i baw się, tańcz a kamera umieszczona na obrotowym ramieniu nagra film, przygotuje go do renderowania, a następnie prześle na Twój telefon.

Podest fotobudki możemy obrandować logo klienta lub wydarzenia. Scenografia wokoło fotobudki 360 może być dowolna – przedstaw nam swoją tematykę imprezy, a my zaproponujemy Ci ciekawe rozwiązania, które z pewnością zaskoczą gości imprezy. Do zestawu z fotobudką dołączamy również różnego rodzaju gadżety, m.in. okulary, kapelusze. Dzięki nim uczestnicy stworzą unikatowy materiał filmowy.

Fotobudka wynajem
Fotobudka 360

Fotobudka 360 na Twoim evencie

Fotobudka 360 to niewątpliwie trendy atrakcja na event. Zaprasza do wspaniałej zabawy i pozostawia po niej wspaniały upominek w postaci filmiku. Jeśli planujesz zorganizować wydarzenie, o którym musi być głośno w mediach społecznościowych wynajmij fotobudkę 360 na swój event. Świadczymy usługi na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Opole, Białystok. Przyjedziemy, zamontujemy fotobudkę, obsłużymy Twoich gości, a po zakończonym wydarzeniu dokonamy sprawnego demontażu stanowiska.