Dmuchana śnieżna kula - wynajem

Wynajem śnieżnej kuli na eventy biurowe, wigilie firmowe i imprezy w temacie zimowym. Posiadamy dwie dmuchane kule snow glob na wynajem. Pierwsza o średnicy 3 metry idealnie nadaje się jako atrakcja do biura oraz jego wystrój. Druga o średnicy 4 metry doskonale sprawdza się na imprezach plenerowych. Dmuchana śnieżna kula na wynajem to możliwość zrobienia sobie niecodziennych zdjęć – każdy może wejść do środka kuli.

Dmuchana śnieżna kula do wynajęcia

Wewnątrz snow globe na event znajduje się sztuczny śnieg, zimowe tło i na życzenie wybrane rekwizyty zimowe. Cała ta scenografia sprawia, że dmuchana śnieżna kula doskonale nadaje się jako ozdoba i dekoracja zimowa lub świąteczna do biura. Dmuchana śnieżna kula na wynajem to również atrakcja eventowach. Uczestnicy mogą wejść do jej środka, zrobić sobie zdjęcie, nagrać film lub po prostu pobawić się (w przypadku dzieci).

Personalizacja dmuchanej śnieżnej kuli

Wewnątrz dmuchanej kuli bubble tent znajduje się tło. Jest to element, który możemy spersonalizować. Możemy wydrukować na nim dowolną grafikę i umieścić logo Klienta oraz. Rekwizyty znajdujące się wewnątrz kuli też mogą nawiązywać do charakteru działalności Klienta lub do motywu przewodniego imprezy. Wynajem dmuchanej kuli śnieżnej realizujemy jako kompleksowa usługa – przyjeżdżamy, rozstawiamy, obsługujemy.