Bieżnia Virtuix Omni wynajem do domu

Platforma do gogli VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia umożliwia chodzenie po grach w wirtualnej rzeczywistości. Platforma VR Virtuix Omni na wynajem – wszystkie wykonane na niej ruchy przenoszone są do gry – w efekcie bohater odwzorowuje Twoje ruchy. Bieżnia do gogli VR Virtuix Omni to wielokierunkowa platforma – możesz poruszać się (chodzić, biegać) w każdą stronę. Jest to możliwe dzięki powierzchni o niskim współczynniku tarcia i kształcie misy umieszczonej w specjalnym rusztowaniu, które bezpiecznie trzyma Cię wewnątrz bieżni VR. Do tego gogle VR na wynajem (Oculus Rift lub HTC Vive) i możemy przenieść się w całości do magicznego świata wirtualnej rzeczywistości.

Bieżnia Virtuix Omni - wynajem na eventy

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem to doskonały pomysł na event dla wymagających. Robi kolosalne wrażenie samym wyglądem i możliwościami. Virtuix Omni to najnowsza technologia, która w połączeniu z goglami VR HTC Vive lub Oculus Rift najlepiej umożliwia rozrywkę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że sprosta oczekiwaniom każdego Uczestnika – wszyscy Klienci, którzy mieli okazję doświadczyć zabawy z bieżnią VR Virtuix Omni są zachwyceni.

Virtuix Omni wynajem - atrakcje VR na event

Platforma do gogli VR na targi, na imprezę firmową, na urodziny, na piknik wynajem

Bieżnia do gogli VR Virtuix Omni do wynajęcia jest najbardziej zaawansowanym technicznie sprzętem VR dostępnym na rynku. Nasz zespół jest przygotowany do jej obsługi zarówno ze strony technicznej jak i animacyjnej – zadbamy dla Was o każdy szczegół – od wyjaśnienia kwestii technologicznych po zadbanie o komfort i bezpieczeństwo i dobrą zabawę Uczestników. Gry na Virtuix Omni są bardzo różnorodne – tory przeszkód, gonitwa za bykami, strzelanki, a także zabawne gry zręcznościowe dla dzieci. Bieżnia do gogli VR Virtuix Omni to dobry pomysł na każdy event.

Platforma do gogli VR Virtuix Omni wynajem Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice

Polecamy Virtuix Omni do wynajęcia na imprezy w całej Polsce – szczególnie na te, gdzie Klientowi zależy na prestiżowej atrakcji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co w połączeniu z najlepszym sprzętem, takim jak bieżnia VR Virtuix Omni, jest gwarancją udanego eventu. Zapytaj nas o indywidualną propozycję gier i aplikacji, a także o branding stanowiska VR.

Bieżnia Virtuix Omni VR na wynajem