Konsole do wynajęcia na event - gry ruchowe

Stanowiska Taneczne - wynajem na event

Wynajmij konsole PlayStation 4 oraz Xbox Kinect jako stanowisko taneczne na imprezę firmową. Gry takie jak Just Dance czy Dance Central to sprawdzony sposób aby rozruszać i zaciekawić uczestników każdego eventu. Gry taneczne na konsole polegają na odwzorowaniu (poprzez ruchy ciała) układów tanecznych wyświetlanych na ekranie telewizora. Specjalna kamera (Kinect) śledzi nasze ruchy i przelicza na punkty w grze. Wynajmij stanowiska z konsolą PS4 lub Xbox i zorganizuj konkurs taneczny.

Maty taneczne do wynajęcia

Wynajmij matę taneczną na event i rozruszaj uczestników imprezy. Maty taneczne do wynajęcia wyposażone są w specjalne czujniki ruchu, które przenoszą nasze kroki do gry. Maty taneczne doskonale nadają się na event dla dzieci, urodziny, piknik rodzinny, chrzciny czy wesele. Wynajmij stanowiska z matą taneczną i zorganizuj konkurs niczym You Can Dance.

Just Dance - maty taneczne wynajem

Wynajmij stanowiska taneczne z konsolami PS4, Xbox Kinect oraz maty taneczne na event, a my zapewnimy kompleksową obsługę Twojej imprezy. Wynajmij konsole z grami tanecznymi na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice. Wynajmij konsole z grami tanecznymi i ciesz się sprawdzoną atrakcją połączoną z ruchem i sportem.