Mini golf do wynajęcia

Mini - Golf wynajem na piknik

Atrakcje sportowe to zawsze przyjemne urozmaicenie eventu. Nie masz pomysły co zaproponować swoim gościom? Śpieszymy z pomocą! Nasza propozycja to Mini – Golf do wynajęcia. To świetna atrakcja na przeróżne imprezy plenerowe, takie jak festyny, pikniki, ale również imprezy firmowe lub integracyjne. Ta atrakcja zręcznościowa z całą pewnością zagwarantuje świetną zabawę uczestnikom wydarzenia. Dzięki niej mogą poczuć się oni  jak prawdziwi golfiści. Tor do Mini – Golfa to także doskonała atrakcja na integrowanie ze sobą uczestników wydarzenia.

Dmuchana śnieżna kula do wynajęcia

Mini – Golf z profesjonalnymi torami przeszkód to nie lada zabawa. Posiadamy aż 4 moduły torów, które zagwarantują Ci wspaniałą rozrywkę. W zestawie z torami są również profesjonalne metalowe kije do Mini – Golfa i oryginalne piłeczki. Ważnym aspektem jest możliwość brandingu torów zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zmiana koloru torów, widoczne logo na torze tablica wyników umieszczona obok torów? Spełnimy każde życzenie Klienta. Mini – Golf na wynajem daje również możliwość przeprowadzenia konkursu na najlepszego gracza. Nic tak nie zachęca ludzi do wspólnej zabawy jak odrobina rywalizacji. 

Atrakcje sportowe do wynajęcia
Mini Golf do wynajęcia na event

Mini Golf- zręcznościowa atrakcja na event

W okresie wiosenno- letnim imprezy plenerowe cieszą się dużą popularnością. Dostarcz swoim gościom wspaniałą rozrywkę w postaci Mini – Golf na wynajem. Świadczymy usługi na terenie całej Polski- Warszawa, Wrocław, Kraków, Lublin, Katowice, Toruń, Gdańsk. Kompleksowo zamontujemy tor, podczas eventu będziemy dbać o prawidłowy przebieg rozgrywki, możemy nawet wcielić się w sędziów podczas turnieju Mini Golfa na wynajem.
W naszej ofercie posiadamy również inne atrakcje związane z golfem. Są to gry na goglach VR oraz konsoli Nintendo Switch.